350WXA47MEFCGC18X20
Onderdeel nummer:
350WXA47MEFCGC18X20
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Data papier:
1.350WXA47MEFCGC18X20.pdf2.350WXA47MEFCGC18X20.pdf
Invoering
Kopen 350WXA47MEFCGC18X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:WXA
Ripple Current:309mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:350WXA47MEFCGC18X20
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Capaciteit:47µF