35PK470MEFC10X12.5
35PK470MEFC10X12.5
Onderdeel nummer:
35PK470MEFC10X12.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
1.35PK470MEFC10X12.5.pdf2.35PK470MEFC10X12.5.pdf
Invoering
Kopen 35PK470MEFC10X12.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:PK
Ripple Current:680mA
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-1743
35PK470MEFC10X12.5-ND
35PK470MEFC10X125
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:35PK470MEFC10X12.5
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:470µF