Kopen 35YXF470MEFC10X20 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | YXF |
| Ripple Current: | 787.5mA |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 1189-1880 35YXF470MEFC10X20-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 35YXF470MEFC10X20 |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | 78 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL |
| Capaciteit: | 470µF |