35YXH560MEFC10X23
Onderdeel nummer:
35YXH560MEFC10X23
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
1.35YXH560MEFC10X23.pdf2.35YXH560MEFC10X23.pdf
Invoering
Kopen 35YXH560MEFC10X23 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:YXH
Ripple Current:907.5mA
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:35YXH560MEFC10X23
Lifetime @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:42 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:560µF