400BXW56MEFC14.5X25
400BXW56MEFC14.5X25
Onderdeel nummer:
400BXW56MEFC14.5X25
Beschrijving:
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
1.400BXW56MEFC14.5X25.pdf2.400BXW56MEFC14.5X25.pdf
Invoering
Kopen 400BXW56MEFC14.5X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.571" Dia (14.50mm)
Serie:BXW
Ripple Current:495mA
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400BXW56MEFC14.5X25
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:56µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:56µF