Kopen 400PK22MEFCG412.5X20 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 400V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | PK |
| Ripple Current: | 200mA |
| Polarisatie: | - |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 400PK22MEFCG412.5X20 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 22µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL |
| Capaciteit: | 22µF |