400VXG120MEFC25X25
Onderdeel nummer:
400VXG120MEFC25X25
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16342 Pieces
Data papier:
1.400VXG120MEFC25X25.pdf2.400VXG120MEFC25X25.pdf
Invoering
Kopen 400VXG120MEFC25X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:VXG
Ripple Current:950mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400VXG120MEFC25X25
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:120µF