Kopen 40ET met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 500V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 690V |
| Size / Dimension: | 0.673" Dia x 1.890" L (17.10mm x 48.00mm) |
| Serie: | ET |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | 40ET-ND |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 103 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 40ET |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 40A 690VAC/500VDC |
| Huidige score: | 40A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA |
| goedkeuringen: | CE, UR |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |