Kopen 4100-063 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 380V |
|---|---|
| waarden: | C = 1500pF |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | LC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.130" Dia x 0.600" L (3.30mm x 15.24mm) |
| Serie: | 4100 |
| Resistance - Channel (Ohm): | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Eyelet - PC Pin |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4100-063 |
| Hoogte: | - |
| filter Order: | 3rd |
| Uitgebreide beschrijving: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 10A Radial, Eyelet - PC Pin |
| ESD-bescherming: | No |
| Beschrijving: | FILTER LC(PI) 1500PF TH |
| Actueel: | 10A |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| verzwakking Value: | 35dB @ 100MHz |
| toepassingen: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |