420MXK390MEFCSN22X55
420MXK390MEFCSN22X55
Onderdeel nummer:
420MXK390MEFCSN22X55
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Data papier:
1.420MXK390MEFCSN22X55.pdf2.420MXK390MEFCSN22X55.pdf
Invoering
Kopen 420MXK390MEFCSN22X55 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:420V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:MXK
Ripple Current:2A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tray
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3464
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:420MXK390MEFCSN22X55
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.244" (57.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Capaciteit:390µF