420VXS330MEFC30X40
Onderdeel nummer:
420VXS330MEFC30X40
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Data papier:
1.420VXS330MEFC30X40.pdf2.420VXS330MEFC30X40.pdf
Invoering
Kopen 420VXS330MEFC30X40 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:420V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:VXS
Ripple Current:1.82A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:420VXS330MEFC30X40
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Capaciteit:330µF