Kopen 4300-064 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Draadgrootte: | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Size / Dimension: | 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm) |
| Serie: | 4300 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4300-064 |
| Insertion Loss: | 30dB @ 100MHz |
| Hoogte (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 5000pF Feed Through Capacitor 100V 5A Axial |
| Beschrijving: | CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | - |
| Actueel: | 5A |
| Capaciteit: | 5000pF |
| Email: | [email protected] |