4310M-101-104LF
Onderdeel nummer:
4310M-101-104LF
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP
Data papier:
4310M-101-104LF.pdf
Invoering
Kopen 4310M-101-104LF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±2%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:10-SIP
Size / Dimension:0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
Serie:4300M
Weerstand (Ohm):100k
Vermogen per Element:250mW
Packaging:Tube
Verpakking / doos:10-SIP
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Aantal weerstanden:9
Aantal Pins:10
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:4310M-101-104LF
Hoogte - Zittend (Max):0.250" (6.35mm)
Uitgebreide beschrijving:100k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
Beschrijving:RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP