Kopen 4400-076LF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | - |
| Draadgrootte: | M3x0.5 |
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.276" L (3.98mm x 7.00mm) |
| Serie: | 4400 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Bushing |
| Andere namen: | 410-1161 4400076LF |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4400-076LF |
| Insertion Loss: | 3dB @ 100MHz |
| Hoogte (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing |
| Beschrijving: | CAP FEEDTHRU 200V AXIAL |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | - |
| Actueel: | 10A |
| Capaciteit: | - |
| Email: | [email protected] |