Kopen 4430.36 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 60V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 240V |
| Serie: | TA45 |
| Andere namen: | 4430.3600 4430.3600-ND TA45-A323L065C0 |
| Aantal polen: | 2 |
| montage Type: | Panel Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4430.36 |
| Verlichting Voltage (nominaal): | - |
| Verlichting: | - |
| Beschrijving: | CIR BRKR THRM 6.5A 240VAC 60VDC |
| Huidige score: | 6.5A |
| Breaker Type: | Thermal |
| actuator Type: | Pushbutton |
| Email: | [email protected] |