450BXA68MEFC18X25
450BXA68MEFC18X25
Onderdeel nummer:
450BXA68MEFC18X25
Beschrijving:
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
1.450BXA68MEFC18X25.pdf2.450BXA68MEFC18X25.pdf
Invoering
Kopen 450BXA68MEFC18X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:BXA
Ripple Current:-
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:450BXA68MEFC18X25
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:68µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:68µF