450BXC4.7MEFCT810X20
450BXC4.7MEFCT810X20
Onderdeel nummer:
450BXC4.7MEFCT810X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
1.450BXC4.7MEFCT810X20.pdf2.450BXC4.7MEFCT810X20.pdf
Invoering
Kopen 450BXC4.7MEFCT810X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:BXC
Ripple Current:44mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:450BXC4.7MEFCT810X20
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:4.7µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:4.7µF