450BXW120MEFR18X35
450BXW120MEFR18X35
Onderdeel nummer:
450BXW120MEFR18X35
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 450V T/H
Data papier:
1.450BXW120MEFR18X35.pdf2.450BXW120MEFR18X35.pdf
Invoering
Kopen 450BXW120MEFR18X35 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:BXW
Ripple Current:860mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-3224
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:450BXW120MEFR18X35
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 450V T/H
Capaciteit:120µF