450BXW82MEFR18X30
450BXW82MEFR18X30
Onderdeel nummer:
450BXW82MEFR18X30
Beschrijving:
CAP ALUM 82UF 20% 450V T/H
Data papier:
1.450BXW82MEFR18X30.pdf2.450BXW82MEFR18X30.pdf
Invoering
Kopen 450BXW82MEFR18X30 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:BXW
Ripple Current:730mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-3216
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:450BXW82MEFR18X30
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:82µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 82UF 20% 450V T/H
Capaciteit:82µF