450HXC270MEFCSN30X45
450HXC270MEFCSN30X45
Onderdeel nummer:
450HXC270MEFCSN30X45
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.450HXC270MEFCSN30X45.pdf2.450HXC270MEFCSN30X45.pdf
Invoering
Kopen 450HXC270MEFCSN30X45 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:HXC
Ripple Current:2.18A
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:450HXC270MEFCSN30X45
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:270µF