450USG390MEFCSN30X40
450USG390MEFCSN30X40
Onderdeel nummer:
450USG390MEFCSN30X40
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.450USG390MEFCSN30X40.pdf2.450USG390MEFCSN30X40.pdf
Invoering
Kopen 450USG390MEFCSN30X40 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:USG
Ripple Current:2.32A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3849
450USG390MEFCSN30X40-ND
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:450USG390MEFCSN30X40
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:390µF