Kopen 4608X-102-122 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±2% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SIP |
| Size / Dimension: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| Serie: | 4600X |
| Weerstand (Ohm): | 1.2k |
| Vermogen per Element: | 300mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 8-SIP |
| Andere namen: | 4608X-2-122 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal weerstanden: | 4 |
| Aantal Pins: | 8 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4608X-102-122 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.2k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP |
| Beschrijving: | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 8SIP |
| circuit Type: | Isolated |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |