4608X-102-122
4608X-102-122
Onderdeel nummer:
4608X-102-122
Beschrijving:
RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 8SIP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12543 Pieces
Data papier:
4608X-102-122.pdf
Invoering
Kopen 4608X-102-122 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±2%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:8-SIP
Size / Dimension:0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm)
Serie:4600X
Weerstand (Ohm):1.2k
Vermogen per Element:300mW
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:8-SIP
Andere namen:4608X-2-122
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Aantal weerstanden:4
Aantal Pins:8
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:4608X-102-122
Hoogte - Zittend (Max):0.200" (5.08mm)
Uitgebreide beschrijving:1.2k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP
Beschrijving:RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 8SIP