Kopen 4609H-701-101/101L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| waarden: | R = 100 Ohms, C = 100pF |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | RC |
| Size / Dimension: | 0.902" L x 0.150" W (22.91mm x 3.81mm) |
| Serie: | 700 |
| Resistance - Channel (Ohm): | 100 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 9-SIP |
| Andere namen: | 4609H701101101L |
| Temperatuur: | -30°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 8 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4609H-701-101/101L |
| Hoogte: | 0.335" (8.50mm) |
| filter Order: | 1st |
| Uitgebreide beschrijving: | RC EMI Filter 1st Order Low Pass 8 Channel R = 100 Ohms, C = 100pF 9-SIP |
| ESD-bescherming: | No |
| Beschrijving: | FILTER RC 100 OHM/100PF TH |
| Actueel: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| verzwakking Value: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |