Kopen 4700-056TLF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 100V |
|---|---|
| waarden: | L = 0.1µH, C = 5000pF |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | LC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.085" Dia x 0.315" L (2.16mm x 8.00mm) |
| Serie: | 4700 |
| Resistance - Channel (Ohm): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Pill, Round |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4700-056TLF |
| Hoogte: | - |
| filter Order: | 3rd |
| Uitgebreide beschrijving: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel L = 0.1µH, C = 5000pF 10A Pill, Round |
| ESD-bescherming: | No |
| Beschrijving: | FILTER LC(PI) 0.1UH/5000PF SMD |
| Actueel: | 10A |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| verzwakking Value: | 55dB @ 100MHz |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |