475MXH120MEFCSN25X30
475MXH120MEFCSN25X30
Onderdeel nummer:
475MXH120MEFCSN25X30
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 475V SNAP
Data papier:
1.475MXH120MEFCSN25X30.pdf2.475MXH120MEFCSN25X30.pdf
Invoering
Kopen 475MXH120MEFCSN25X30 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:475V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:MXH
Ripple Current:960mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3427
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:475MXH120MEFCSN25X30
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 475V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 475V SNAP
Capaciteit:120µF