4SVPS33M
4SVPS33M
Onderdeel nummer:
4SVPS33M
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 33UF 20% 4V SMD
Data papier:
1.4SVPS33M.pdf2.4SVPS33M.pdf3.4SVPS33M.pdf
Invoering
Kopen 4SVPS33M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:4V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension:0.157" Dia (4.00mm)
Serie:OS-CON™, SVPS
Ripple Current - lage frequentie:37mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:740mA @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:P19130TR
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:4SVPS33M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.217" (5.50mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 200 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):200 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 33UF 20% 4V SMD
Capaciteit:33µF