50PX2200M16X31.5
50PX2200M16X31.5
Onderdeel nummer:
50PX2200M16X31.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.50PX2200M16X31.5.pdf2.50PX2200M16X31.5.pdf
Invoering
Kopen 50PX2200M16X31.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:PX
Ripple Current:1.6A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-1402
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:50PX2200M16X31.5
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.299" (33.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2200µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:2200µF