50PX330MEFC10X16
50PX330MEFC10X16
Onderdeel nummer:
50PX330MEFC10X16
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.50PX330MEFC10X16.pdf2.50PX330MEFC10X16.pdf
Invoering
Kopen 50PX330MEFC10X16 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:PX
Ripple Current:470mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-1404
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:50PX330MEFC10X16
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.689" (17.50mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:330µF