Kopen 50PZA33M8X10 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 50V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | PZA |
| Ripple Current - lage frequentie: | 95mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 1.9A @ 100kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 1189-2141 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 50PZA33M8X10 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 33µF ±20% 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 32 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 32 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V T/H |
| Capaciteit: | 33µF |