Kopen 50SEV10M6.3X5.5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Size / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | SEV |
| Ripple Current: | 35mA |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 1189-2463-2 50SEV10M6.3X5.5-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 50SEV10M6.3X5.5 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD |
| Capaciteit: | 10µF |