50YXH180MEFCT78X20
Onderdeel nummer:
50YXH180MEFCT78X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.50YXH180MEFCT78X20.pdf2.50YXH180MEFCT78X20.pdf
Invoering
Kopen 50YXH180MEFCT78X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:YXH
Ripple Current:455mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:50YXH180MEFCT78X20
Lifetime @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:91 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:180µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:180µF