Kopen 5500.2004 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | - |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | - |
| Spanningswaarde AC: | 125V, 250V |
| Klemtype: | PC Pins |
| Serie: | FPP-01 |
| Andere namen: | FPP2-25-6/A |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 23 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 5500.2004 |
| Inductie: | 800µH |
| Frequentie - Bediening: | 50/60Hz |
| filter Type: | Single Phase |
| Beschrijving: | LINE FILTER 125VAC 250VAC 6A TH |
| Actueel: | 6A |
| Configuratie: | Single Stage |
| goedkeuringen: | cURus, ENEC, VDE |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |