Kopen 561R1DF0Q47 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Dikte (Max): | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | N1500 |
| Size / Dimension: | 0.252" Dia (6.40mm) |
| Serie: | Cera-Mite 561R |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 561R1DF0Q47 |
| lead Style: | Straight |
| Afstand tussen de draden: | 0.252" (6.40mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Low Dissipation Factor |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 47pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor N1500 Radial, Disc |
| Beschrijving: | CAP CER 47PF 1KV N1500 RADIAL |
| Capaciteit: | 47pF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |