562RAA102AH103MA65
Onderdeel nummer:
562RAA102AH103MA65
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
Data papier:
562RAA102AH103MA65.pdf
Invoering
Kopen 562RAA102AH103MA65 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:1000V (1kV)
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:-
Size / Dimension:-
Serie:Cera-Mite 562R
ratings:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Disc
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:562RAA102AH103MA65
lead Style:Straight
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Beschrijving:CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
Capaciteit:10000pF