Kopen 5HFP 800 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.217" Dia x 0.827" L (5.50mm x 21.00mm) |
| Serie: | 5HFP |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Andere namen: | 0650-0800-13 0650-0800-13-ND 0650080013 5HFP800 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Smelting I²t: | 0.36 |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 5HFP 800 |
| Fuse Type: | Cartridge, Ceramic |
| Beschrijving: | FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM |
| DC Cold Resistance: | 0.21 Ohm |
| Huidige score: | 800mA |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 1.5kA |
| goedkeuringen: | CCC, CE, CSA, UL |
| Email: | [email protected] |