Kopen 5LP01SP met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | - |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | 3-SPA |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 23 Ohm @ 40mA, 4V |
| Vermogensverlies (Max): | 250mW (Ta) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SC-72 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 5LP01SP |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 7.4pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 1.4nC @ 10V |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 50V 70mA (Ta) 250mW (Ta) Through Hole 3-SPA |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 50V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 50V .07A |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 70mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |