Kopen 5P50903DVGI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.7 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | Clock |
| Andere namen: | IDT5P50903DVGI IDT5P50903DVGI-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 5P50903DVGI |
| Invoer: | Clock |
| Frequentie - Max: | 100MHz |
| Divider / Multiplier: | No/No |
| Differential - Input: Output: | No/No |
| Beschrijving: | IC CLK GEN SPREAD SPECTRUM 8MSOP |
| Email: | [email protected] |