Kopen 604D102F100JS7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.000" Dia x 3.125" L (25.40mm x 79.38mm) |
| Serie: | 604D |
| Ripple Current: | 2.65A @ 100kHz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Can - 4 Leads |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 604D102F100JS7 |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 98 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1000µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can - 4 Leads 185 mOhm @ 100kHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 185 mOhm @ 100kHz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 1000UF 100V AXIAL |
| Capaciteit: | 1000µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |