Kopen 6100-391K-RC met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | 6100 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 2.8 @ 796kHz |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 6100-391K-RC |
| Inductie: | 390µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 2.8MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 390µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 640 mOhm Max Radial |
| Beschrijving: | FIXED IND 390UH 1A 640 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 640 mOhm Max |
| Huidige score: | 1A |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |