6100-391K-RC
6100-391K-RC
Onderdeel nummer:
6100-391K-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 390UH 1A 640 MOHM TH
Data papier:
6100-391K-RC.pdf
Invoering
Kopen 6100-391K-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.433" Dia (11.00mm)
afscherming:Unshielded
Serie:6100
ratings:-
Q @ Freq:2.8 @ 796kHz
Packaging:Tray
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:6100-391K-RC
Inductie:390µH
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:2.8MHz
Uitgebreide beschrijving:390µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 640 mOhm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 390UH 1A 640 MOHM TH
DC Resistance (DCR):640 mOhm Max
Huidige score:1A