63MXG3300MEFCSN22X35
63MXG3300MEFCSN22X35
Onderdeel nummer:
63MXG3300MEFCSN22X35
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP-IN
Data papier:
1.63MXG3300MEFCSN22X35.pdf2.63MXG3300MEFCSN22X35.pdf
Invoering
Kopen 63MXG3300MEFCSN22X35 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:MXG
Ripple Current:2.33A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3943
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:63MXG3300MEFCSN22X35
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:3300µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP-IN
Capaciteit:3300µF