Kopen 63YXF22MEFCT16.3X11 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 63V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | YXF |
| Ripple Current: | 77mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 1189-3785-3 63YXF22MEFCT16.3X11-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 63YXF22MEFCT16.3X11 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedantie: | 1.3 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 22µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL |
| Capaciteit: | 22µF |