63ZLH1200MEFCGC18X25
63ZLH1200MEFCGC18X25
Onderdeel nummer:
63ZLH1200MEFCGC18X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Data papier:
1.63ZLH1200MEFCGC18X25.pdf2.63ZLH1200MEFCGC18X25.pdf
Invoering
Kopen 63ZLH1200MEFCGC18X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:ZLH
Ripple Current:1.68A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:63ZLH1200MEFCGC18X25
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:31 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Capaciteit:1200µF