Kopen 6P41302NDGI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.7 V ~ 1.9 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 48-VFQFPN (6x6) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:9 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | HCSL, LVCMOS |
| Andere namen: | IDT6P41302NDGI IDT6P41302NDGI-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 6P41302NDGI |
| Belangrijkste doel: | PCI Express (PCIe) |
| Invoer: | Crystal |
| Frequentie - Max: | 100MHz |
| Differential - Input: Output: | No/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK GEN LP LV PCIE 48QFN |
| Email: | [email protected] |