6SVPC220MV
6SVPC220MV
Onderdeel nummer:
6SVPC220MV
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Invoering
Kopen 6SVPC220MV met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:OS-CON™, SVPC
Ripple Current - lage frequentie:158mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:3.16A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:P16610TR
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:6SVPC220MV
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.236" (6.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):15 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Capaciteit:220µF