Kopen 71T75602S166BGI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 119-PBGA (14x22) |
| Snelheid: | 166MHz |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 119-BGA |
| Andere namen: | IDT71T75602S166BGI IDT71T75602S166BGI-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| geheugen: | Volatile |
| Geheugen grootte: | 18Mb (512K x 36) |
| Geheugenformaat: | SRAM |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 71T75602S166BGI |
| Interface: | Parallel |
| Beschrijving: | IC SRAM 18MBIT 166MHZ 119BGA |
| Email: | [email protected] |