Kopen 72225LB25TFI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 64-TQFP (10x10) |
| Serie: | 7200 |
| retransmit Capability: | No |
| Programmeerbare Flags Ondersteuning: | Yes |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-LQFP |
| Andere namen: | IDT72225LB25TFI IDT72225LB25TFI-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 18K (1K x 18) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 72225LB25TFI |
| Functie: | Synchronous |
| FWFT Ondersteuning: | No |
| Expansion Type: | Depth, Width |
| Beschrijving: | IC FIFO 1024X18 SYNC 25NS 64TQFP |
| Datasnelheid: | 40MHz |
| Current - Supply (Max): | 60mA |
| bus Directional: | Uni-Directional |
| Access Time: | 15ns |
| Email: | [email protected] |