Kopen 723641L20PQF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 132-PQFP (24.13x24.13) |
| Serie: | 7200 |
| retransmit Capability: | Yes |
| Programmeerbare Flags Ondersteuning: | Yes |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 132-BQFP Bumpered |
| Andere namen: | IDT723641L20PQF IDT723641L20PQF-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 36K (1K x 36) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 723641L20PQF |
| Functie: | Synchronous |
| FWFT Ondersteuning: | Yes |
| Expansion Type: | Depth, Width |
| Beschrijving: | IC FIFO SYNC 1024X36 132QFP |
| Datasnelheid: | 50MHz |
| Current - Supply (Max): | 400µA |
| bus Directional: | Bi-Directional |
| Access Time: | 13ns |
| Email: | [email protected] |