Kopen 72T72115L5BBGI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 324-PBGA (19x19) |
| Serie: | 72T |
| retransmit Capability: | Yes |
| Programmeerbare Flags Ondersteuning: | Yes |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 324-BGA |
| Andere namen: | 72T72115L5BBGI-ND 800-3677 IDT72T72115L5BBGI IDT72T72115L5BBGI-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 9M (128K x 72) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 72T72115L5BBGI |
| Functie: | Asynchronous, Synchronous |
| FWFT Ondersteuning: | Yes |
| Expansion Type: | Depth, Width |
| Beschrijving: | IC FIFO 131072X72 5NS 324-BGA |
| Datasnelheid: | 83MHz, 200MHz |
| Current - Supply (Max): | 130mA |
| bus Directional: | Uni-Directional |
| Access Time: | 10ns, 3.6ns |
| Email: | [email protected] |