72V255LA15TF
Onderdeel nummer:
72V255LA15TF
Fabrikant:
IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving:
IC FIFO SS 8192X18 15NS 64-STQFP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16678 Pieces
Data papier:
1.72V255LA15TF.pdf2.72V255LA15TF.pdf
Invoering
Kopen 72V255LA15TF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:3 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket:64-TQFP (10x10)
Serie:72V
retransmit Capability:Yes
Programmeerbare Flags Ondersteuning:Yes
Packaging:Tray
Verpakking / doos:64-LQFP
Andere namen:IDT72V255LA15TF
IDT72V255LA15TF-ND
Temperatuur:0°C ~ 70°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Geheugen grootte:144K (8K x 18)
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:72V255LA15TF
Functie:Synchronous
FWFT Ondersteuning:Yes
Expansion Type:Depth, Width
Beschrijving:IC FIFO SS 8192X18 15NS 64-STQFP
Datasnelheid:66.7MHz
Current - Supply (Max):55mA