Kopen 72V293L6PFG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 80-TQFP (14x14) |
| Serie: | 72V |
| retransmit Capability: | Yes |
| Programmeerbare Flags Ondersteuning: | Yes |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 80-LQFP |
| Andere namen: | 800-1526 IDT72V293L6PFG |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 1.125M (64K x 18)(128K x 9) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 72V293L6PFG |
| Functie: | Synchronous |
| FWFT Ondersteuning: | Yes |
| Expansion Type: | Depth, Width |
| Beschrijving: | IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP |
| Datasnelheid: | 166MHz |
| Current - Supply (Max): | 35mA |